how to make a websiteVideoprohlídky nemovitostí

Jak jsem točil své první video a proč jsou videoprohlídky tak důležité?

Svoji první videoprohlídku nemovitostí jsem točil již v roce 2013, i když začátečník, už tenkrát jsem sledoval nejnovější trendy, video natáčel na profi zrcadlovku a používal stativ s kvalitní kapalinovou videohlavou. To není málo, přesto se mi zdálo, že to pořád není ono. Pro své klienty chci to nejlepší nejen tenkrát, ale i dnes.

Rok 2018 je v plném proudu, píšu tento úvod a mimo výše uvedené ke své práci používám: 

  • MOTORIZOVANÝ STABILIZÁTOR (GIMBAL) > protože > chci, aby Vaše nemovitost byla natáčena v pohybu.
  • 360° KAMERU PRO VIRTUALNÍ REALITU > protože > chci, aby jste měli maximální pohodlí, naše prohlídky lze sledovat i z Vašeho obývacího pokoje.
  • DRON S 4K KAMEROU A PILOTEM (DRŽITEL LICENCE ÚCL) > protože > mít nadhled se dnes hodí.
  • AUTORSKÁ HUDBA OD DJs > protože > Vaše videoprohlídka potřebuje získat správnou atmosféru.
  • PROFESSIONÁLNÍ AUDIO VYBAVENÍ > protože > kvalita se pozná na první poslech. A dobrý zvuk je základem každého dobrého videa.
  • SKVĚLÉHO PARŤÁKA > protože > když natáčím v pátek, tak mám skvělého parťáka v podobě mé dcery. Ema totiž pracuje každý pátek s tátou.

I v roce 2018 jsem "Videomakeramatér", ale Vaše nemovitosti mají díky mým videoprohlídkám šmrnc, před konkurencí jsou lépe vidět a já dělám to, co mě neskutečně baví, dělám to dobře a hlavně dělám své klienty spokojené.


Nemovitosti s videoprohlídkou jsou vidět o hodně víc, než ostatní nabídky. Nezůstávejte pozadu a nechte si udělat videoprohlídku Vaší nemovitosti, 

VIDEOPROHLÍDKA

Byt 2+kk, Brno - Řečkovice | Pronájem

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

VIDEOPROHLÍDKA

Byt 1+kk, Brno - Lesná | Na prodej

VIDEOPROHLÍDKA

Byt 1+kk, Brno - Ponava

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte otázky? Chcete videoprohlídku? Napište mi. 

Mobirise

360° Virtuální prohlídky jsou na 30-dnů ZDARMA!

Zajímají Vás nové trendy v prezentaci nemovitostí? Pokud ano, tak se podívejte na ukázku 360° prohlídky jednoho brněnského bytu. Virtuální prohlídky jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Aby toho nebylo málo, jsou pro každého na 14 dnů zcela ZDARMA. Co to znamená? Záruka 100%-tní spokojenosti.

© Copyright 2018 Josef Hutera - All Rights Reserved
Poučení spotřebitele