NA PRODEJ 360

100% KVALITA | 100% SERVIS | 100% GARANCE

Přijďte na kávu nabo čaj, můžeme se povídat o tom, jak dosáhnout co nejvyššího zhodnocení nemovitosti k prodeji. Způsobů jak prodat za maximální možnou částku je několik. Rád Vám prozradím všechny a bude jen na Vás, jakou cestou se rozhodnete vydat. Prvních 30minut konzultace je ZDARMA.

free html site templates

Výběr nabídky nemovitostí k prodeji

Kvalita je základ k úspěšnému obchodu, spolupracuji pouze exklusivně. Díky vyjímečnému přístupu a exklusivitě Vám poskytuji maximální kvalitu služeb, jakou jinde nenaleznete. Aplikací v praxi ověřených metod společně dosáhneme prodeje za maximální možnou cenu. 

RODINNÝ DŮM - OLŠANY

Mobirise

NA PRODEJ RD 4+KK Olšany
Cena: na doptání

Časová osa prodeje

Jak vypadá zjednodušeně prodej Vaší nemovitosti? Pojďme se podívat, co Vás se mnou čeká!

Vstupní konzultace

Příjemné povídání

První setkání se nese v duchu příjemného povídání. Zjišťujeme, jaká máme očekávání a zda si můžeme vzájemně nějak pomoci. Aby se nám to dělalo co nejlépe, připravím pro Vás odhad ceny Vaší nemovitosti!

Homestaging

Příprava nemovitosti (Homestaging)

Už víme, že spolu chceme spolupracovat. Teď nastal čas příprav! Přichází úklid a aranžování nemovitosti. Musí to vypadat co nejlépe!

Fotografujeme a natáčíme!                   

Na moment se staňte herci

Pro Vás asi nejzábavnější část, zde Vaši nemovitost nafotíme a natočíme videoprohlídku. Můžete se připojit a zkusit si, jaké je to před kamerou. Ještě virtuální prohlídku a máme hotovo!

Jdeme na prodej!

Cílený marketing

Už máme zpracovanou kompletní prezentaci, včetně vlastních www. Teď to musíme co nejvíc troubit do světa! Musíme dát všem vědět, že ta Vaše nemovitost je lepší než ta sousedova. Máme na to profíky a používáme ty nejmodernější metody.

Hurá na prohlídky!

Zájemci se hrnou!

Zájemci jsou Vaší nemovitosti přímo nadšeni, už ji znají podrobně z virtuální prohlídky, ale osobně je to prostě lepší! Cestou z prohlídky si kromě zážitku odnáší navíc katalog nemovitosti, aby měli večer nad čím přemýšlet. 

Podepisujeme rezervaci!

Rezervační smlouva

Máme nějaká přání? Sem s nimi, tento krok slouží pro ochranu všech stran. Vy už máte jistotu prodeje a Zájemci ví, že ji jim nikdo před nosem nevyfoukne!

Podepisujeme Kupní smlouvu!

Bezpečnost především

Tady si opíšeme všechna naše přání z rezervační smlouvy a přidáme k tomu něco z právního žargonu. Když už to má hlavu a patu, necháme si ještě od pana doktora ověřit podpisy. Podepíšeme také Smlouvu o advokátní úschově a možná taky něco od banky.  Máme hotovo! 

Podáváme návrh na vklad

Jdeme na katastr!

Penízky za Vaši nemovitost jsou již v advokátní úschově. Teď pan doktor odnese Vaši smlouvu spolu i s návrhem na vklad na místně příslušný katastrální úřad. Získáváme unikátní kód a díky němu můžeme sledovat jak se naší smlouvě daří. Prvních 20 dnů slouží jako ochraná lhůta, z katastru nám cca den po podání přijde poštou oznámení o probíhajícím vkladovém řízení. Dalších cca 7-10 dnů po uplynutí této lhůty pak zpravidla katastrálnímu úřadu trvá rozhodnutí o povolení vkladu.

Předávání nemovitosti kupujícímu

Rozhodný okamžik

Hurá, máme zavkladováno! Pokud je na listu vlastnictví vše bez chyb, pan doktor obratem převádí kupní cenu z advokátní úschovy na Váš účet. Teď si společně naplánujeme den, kdy kupujícímu nemovitost předáme! Přepíšeme si energie a nesmíme zapomenout nahlásit změnu adresy.

Ne, ještě nekončíme!

Prodejem to nekončí

To, že je po prodeji, neznamená konec našeho kontaktu. Velice rád Vás budu informovat o nejzajímavějších realitních novinkách a také Vás občas přijedu pozdravit s nějakou pozorností, abych zjistil, jak se Vám daří. 

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

RODINNÝ DŮM - TŘŠICE

Mobirise

NA PRODEJ RD 6+1 Tršice
<REZERVACE>

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

STAVEBNÍ POZEMKY - HODONÍN

Mobirise

NA PRODEJ Stavební pozemek
Cena 800-1.000,-Kč/m²

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

BYT 1+KK - NOVÝ BOR

Mobirise

NA PRODEJ Byt 1KK Nový Bor
<REZERVACE>

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

BYT 1+KK BRNO - LESNÁ

Mobirise

NA PRODEJ Byt 1KK Brno
<REZERVACE>

SDÍLEJ TUTO STRÁNKU!

RD 5+1 - ŽELEČ (PROSTĚJOV)

Mobirise

NA PRODEJ RD 5+1 Želeč
<PRODÁNO>

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte otázky? Nebojte se zeptat. 

Mobirise

360° Virtuální prohlídky jsou na 14-dnů ZDARMA!

Zajímají Vás nové trendy v prezentaci nemovitostí? Pokud ano, tak se podívejte na ukázku 360° prohlídky jednoho brněnského bytu. Virtuální prohlídky jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Aby toho nebylo málo, jsou pro každého na 14 dnů zcela ZDARMA. Co to znamená? Záruka 100%-tní spokojenosti.

© Copyright 2018 Josef Hutera - All Rights Reserved
Poučení spotřebitele