Pomůžu vám získat nový domov

nebo prodat ten stávající.

Mobirise

Na prodej | Byt 2+kk, Praha

Nemovitost má dispozici 2+kk s výměrou 52m2, sestává se z přístupové chodby s prostorem na vestavnou skříň, koupelny s vanou, umyvadlem a WC, dále hlavní obytné místnosti s přípravou na kuchyňský kout a barovým pulem suplujícim jidelní stůl a prostorné ložnice. Jednotka má příjemnou industriální atmosféru kterou vytváří vyšší světlá výška, štukové prvky s místy obnaženým zdivem, přiznané betonové stropní nosníky a antracitově ošetřené radiátory s mosaznými prvky. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci a v celé části je podsklepená. K bytu náleží sklep v suterénu objektu, tento není započítán do celkové podlahové plochy bytu. Při rekonstrukci se myslelo na každý detail, nemovitost má vlastní rekuperační jednotku s třemi režimi: větrání s rekuperací tepla, odsávání, nasávání.

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

Na prodej | Byt 2+kk, Praha

Nemovitost má dispozici 2+kk s výměrou 43m2, sestává se z přístupové chodby s prostorem na vestavnou skříň, koupelny s vanou, umyvadlem a WC, dále hlavní obytné místnosti s přípravou na kuchyňský kout. Nabízená nemovitost nabízí industriální atmosféru kterou tvoří štukové prvky, přiznané betonové stropní nosníky a antracitově ošetřené radiátory s mosaznými prvky. Nemovitost je po kompletní rekonstrukci, byt v celé části podsklepený. Byt má nadstandardní světlou výška stropu 2970mm, která umožňuje aplikaci falešného spacího patra. K bytu náleží sklep v suterénu objektu, tento není započítán do celkové podlahové plochy bytu. Při rekonstrukci se myslelo na každý detail, nemovitost má vlastní rekuperační jednotku. 

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

Prodej bytu 3+1, Olomouc

Nemovitost má dispozici 3+1 s celkovou výměrou 72m2 plus plocha balkónu a sklepní kóje. Sestává se z přístupové chodby, samostatného závěsného WC, koupelny s hydromasážní vanou, umyvadlem a otopným radiátorem, dále hlavní obytné místnosti s balkonem, kuchyně menším jídelním stolem, spojovací chodbou s velkou šatnou a dvěmi ložnicemi. Světlá výška bytu je standardní sníženo o SDK podhled. Jednotka se nachází ve třetím patře ze čtyř bytového domu bez výtahu. Budova je ve velmi skvělé kondici vč. zatepleného obvodového pláště, nové střešní krytiny a je po rekonstrukci svislých rozvodů. Sklepní prostory, kolárna, kočárkárna a technické zázemí objektu se nachází v 1.NP budovy. K bytu náleží také společná komora v mezipatře, balkón a sklepní kóje v 1.NP objektu, tyto nejsou započítány do celkové podlahové plochy bytu. Velmi zajímavá je lokalita. Nabízená nemovitost se nachází v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností.

Mobirise
Mobirise
Mobirise

Víte, že všechny nabídky nejsou veřejné?

Aktuálně připravuji tyto nemovitosti:

  • Na prodej - Stavební pozemek u Kyjova
  • Na prodej - Luxusní vila Brno - Jundrov
  • Na prodej - Rodinný dům Velký Týnec u Olomouce
  • Na prodej - Rodinný dům Prostějov
  • K pronájmu - Byt 1+1 Prostějov

Zaujalo Vás něco? Potřebujete víc informací?

Vyplňte prosím tento formulář a já se Vám do druhého dne ozvu.


© Copyright 2019 Josef Hutera | Real Estate Broker | certifikovaný realitní makléř & realitní koordinátor
HUIS BUILDING RED s.r.o. , IČ: 081 36 971, Cyrilská 508/7, 602 00 Brno